در حال بارگذاری ...
پرورش استعداد بازیمود
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
درباره بازیمود

اگه دنبال این هستین که بین اعضای خانواده، فک و فامیل و رفیق رفقاتون حس و حال فوق‌العاده‌ای رو تجربه کنین، یا اگه عاشق انواع و اقسام بازی‌های فکری و بُردگیمی هستین، بدونین که جای درستی اومدین!

 بازیمود از دل جمع‌های شاد، با محبت و پرانرژی -جایی که نزدیک‌تر کردن دل‌ها به هم حرف اول رو میزنه- با دغدغه‌ی داشتن جمع‌ها و دورهمی‌های خاطره‌انگیز و جذاب، به وجود اومد؛ فرصتی که میتونه به افق درک و تصورات آدمی، حس و حال باورنکردنی‌ای رو منتقل کنه...

این هدف ارزشمند و در کنارش، امید به شکل‌گیری جمع‌های باطراوت، کسب و کار ما رو راه انداخت. ایده‌ای که توی اون از بازی‌های فکری، به عنوان یک ابزار پرقدرت و حیاتی، برای پویایی بیشتر خانواده‌ها و دورهمی‌ها استفاده میشه تا در نهایت این حس خوب به تک تک افراد جامعه هم منتقل بشه.

فروشگاه اینترنتی بازیمود با ارائه‌ی خدمات متنوع و کامل به مشتری‌های عزیز راه اندازی شده و روز به روز در حال گسترش امکانات و زیر ساخت‌های فیزیکی و نرم‌افزاری خودشه. بستری که قراره بهترین و باکیفیت‌ترین بازی‌های فکری ایران و جهان رو عرضه کنه. بازی‌هایی که می‌تونن حس و حال شما رو، با هر سن و سالی که دارین، تغییر بدن، بمب انرژی رو به شما تزریق کنن و زندگی شما رو از یکنواختی خارج کنن.

بازیمود  با افتخار از تمامی تولید کننده‌های درجه یک کشور که محصولات باکیفیت و قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید می‌کنند، دعوت به همکاری میکنه. ناگفته پیداست که موفقیت در مسیر درخشانی که انتخاب کردیم، جز با همکاری و هم‌فکری با همه‌ی علاقمندان و فعالان دلسوز میسر نمیشه. بنابراین، ما به سمت همه‌ی کسایی که هدف مشترکی با ما دارن، دست همکاری دراز می‌کنیم.

پس اگه شما هم اهل بازی‌های فکری و بُردگیمی هستین، یا دنبال گزینه‌ای می‌گردین تا رنگ و بوی تازه‌ای به اوقات فراغت و دورهمی‌هاتون بدین، می‌تونین کار رو به اهلش بسپرین و روی کمک بازیمود، حساب ویژه‎ای باز کنین.

مطمئن باشین که بازیمود، همون جاییه که قراره لحظات تکرارنشدنی و طلایی دورهمی‎هاتون رو بسازه و از یکنواختی در بیاره!

خانم‌ها و آقایان؛ به جمع بازیمودی‌ها خوش اومدین!