در حال بارگذاری ...
پرورش استعداد بازیمود
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
افزودن به علاقه مندی های
مقایسه

قلمرو باشکوه (MAJESTY FOR THE REALM)

شناسه محصول: 1412
شناسه محصول: 1412
تولید کننده: مایا گیمز maya games
توضیح کوتاه

همه شهروندان قلمرو شما وفادارانی به این آب و خاک هستند
شما شخصیت هایی را برای انجام کارهایی استخدام می کنید که برای پادشاهی شما طلا تولید می کند.
البته برخی از شخصیت ها از دیگران بهتر کار می کنند

فروشنده: بازیمود
188,000 تومان
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
  • تعداد نفرات : 2-4 نفر
  • زمان بازی : 30 دقیقه
  • رده سنی : +7 سال
شرح کامل
بیشتر

همه شهروندان قلمرو شما وفادارانی به این آب و خاک هستندشما شخصیت هایی را برای انجام کارهایی استخدام می کنید که برای پادشاهی شما طلا تولید می کند.البته برخی از شخصیت ها از دیگران بهتر کار می کنند

محصولات مرتبط
محصولات مشابه
  • معرفی کالا
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
شرح کامل
قلمرو باشکوه (MAJESTY FOR THE REALM)
توضیح مختصر

بازی فکری قلمرو باشکوه

برگردانی از بازی MAJESTY FOR THE REALM

این تاج در اختیار هر کسی است که بتواند ثروتمندترین دامنه را بسازد و آن را از رقبای خود بگیرد.

برای به انجام رساندن این وظیفه عظیم به ارزش یک پادشاهی کامل نیاز است. شهروندان خود را جمع آوری کنید، قدرت خود را افزایش دهید و در Majesty: For the Realm سلطنت کنید.

روش و نوع بازی قلمرو باشکوه

در هر بازی، شما شخصیت هایی را برای انجام کارهایی استخدام می کنید که برای پادشاهی شما طلا تولید می کند. برخی شخصیت ها از دیگران بهتر کار می کنند و راه های زیادی را برای پیروزی باز می کنند. خواه شما انتخاب کنید که یک پادشاه نقره‌ای باشید که با رحمت حکومت می‌کند، یا یک ظالم مشت آهنین که رقبای خود را در هم می‌کوبد، سرنوشت این سرزمین با شماست.

از میلر فروتن گرفته تا نجیب ظریف، همه رعایای وفادار شما نقش تعیین کننده ای در پادشاهی جدید شما خواهند داشت. برخی ممکن است غذای مورد نیاز برای تغذیه افراد مختلف شما را پرورش دهند، در حالی که برخی دیگر حمله به پادشاهی های دیگر را هدایت می کنند و رقبای شما را تضعیف می کنند. همه آنها به روش خود به تولید طلا کمک می کنند، اما تصمیمات شما تعیین می کند که چقدر با هم کار می کنند. این به شما بستگی دارد که ترکیبی را بیابید که به پادشاهی شما کمک می کند و در عین حال مانع از تلاش های مخالفان شما می شود. بنرهای خود را بلند کنید، خزانه خود را پر کنید و ادعای خود را برای قلمرو به خطر بیاندازید!

جوایز و افتخارات قلمرو باشکوه

2018 Vuoden Peli Family Game of the Year Winner
2018 Spiel des Jahres Recommended
2018 JUGuinho Families Game of the Year Finalist
2018 Guldbrikken Best Family Game Nominee
2018 Gra Roku Family Game of the Year Nominee
2018 Fairplay À la carte Runner-up
2018 Årets Spill Best Family Game Nominee
2017 Golden Geek Best Family Board Game Nominee
2017 Golden Geek Best Card Game Nominee

روش بازی قلمرو باشکوه

بازی مبتنی بر کارت است و از یک نمایشگر در دسترس عموم استفاده می کند. هر بازیکن قبل از اینکه بازی به بازیکن دیگری منتقل شود یک عمل انجام می دهد و هر عمل همیشه شامل استخدام یک شخصیت در قلمرو شما است.

جریان Majesty کمی شبیه به این است:

1- استخدام یک شخصیت:

در نوبت بازیکن فعال، آنها باید همیشه یکی از شخصیت های پیشنهادی را انتخاب کنند. نمایشگر مرکزی همیشه شامل 6 کارت است که ترکیبی تصادفی از شهروندان را نشان می دهد.

2- قرار دادن کارت‌ها و توانایی‌های راه‌اندازی:

هنگامی که کارتی گرفته می‌شود و هر پرداختی انجام می‌شود، بازیکن فعال باید آن را در زیر ساختمانی که در قلمرو خود با آن مرتبط است قرار دهد. به این ترتیب یک شهروند معین در ساختمانی قرار می گیرد که مربوط به حرفه آنها است، مثلاً مهمانخانه دار در زیر کاروانسرا قرار می گیرد.

3- پاکسازی

نوبت بازیکن پس از جمع آوری تمام سکه هایی که حق دارند با تحریک توانایی یک ساختمان به پایان می رسد. تنها چیزی که باقی می ماند این است که همه چیز را برای بازیکن بعدی آماده کنیم. ردیف کارت‌ها باید به سمت چپ بر هم بزنند تا شکاف‌ها پر شود و یک کارت جدید از عرشه قرعه‌کشی کشیده می‌شود و در انتهای سمت راست خط (کنار عرشه قرعه‌کشی) قرار می‌گیرد و آن را به یک پیشنهاد 6 کارتی برمی‌گرداند.

4- توانایی‌های ساخت:

Majesty در واقع به معنای دسترسی به توانایی‌های ساختمان‌های مختلف در قلمرو دهکده شماست. به دست آوردن کارت واقعاً وسیله ای برای رسیدن به هدف در این زمینه است. اکثر توانایی ها به بازیکن اجازه می دهد امتیاز کسب کند و در Majesty اینها به شکل سکه هستند. اما Meeple Workers را نیز می توان بازگرداند.

5- تجزیه و تحلیل توانایی های ساخت:

پس از چنددور بازی، طراحی مورد نظر بازی و تعادلی که در آن ایجاد شده است کاملاً آشکار می شود.

با 7 مکان که توانایی فعال سازی را ارائه می دهند، یک تقسیم بندی واضح و سود برای دنبال کردن یک خط استراتژیک بر خط دیگر وجود دارد.مکانها اگر بخواهید، یک جهت استراتژیک را ارائه می دهند زیرا Witch برای کارت های 3 نوع اول پرداخت می کند. به آن Brewer اضافه شده است که برای داشتن حداقل 1 Miller امتیاز اضافی ارائه می دهد. با این حال، این کارت‌ها بیشتر مستعد زخمی شدن در یک حمله موفق هستند.

6- امتیاز نهایی

بازی زمانی به پایان می رسد که آخرین بازیکن دوازدهمین شهروند\شخصیت\کارت خود را بدست آورد.

در این مرحله بازیکنان می‌توانند روی پشته سکه‌های حریف خود چشم بپوشند و آنها را با سکه‌های خود مقایسه کنند. اما دانستن اینکه چه کسی برنده شده است هنوز یک نامشخص است زیرا 2 جایزه بزرگ آخر بازی وجود دارد که قابل دریافت هستند.

7- یافتن برنده

تنها چیزی که باقی می ماند این است که همه بازیکنان امتیازات خود را جمع کنند و ببینند چه کسی در صدر قرار گرفته است.

خرید بازی قلمرو باشکوه

شما به راحتی میتوانید بازی را از سایت سفاررش دهید و در سریعترین زمان آن را دریافت کنید. دورهمی های پر انرژی برای شما آرزومندیم


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
بستن
اشتراک
بیشتر
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
تماس